درباره هم‌افزا

ایده هم‌افزا از کجا اومد؟

از سالها پیش برنامه‌ای به نام "پارک علمی کودک و نوجوان" برای کودکان گل کشورمون راه‌اندازی کرده‌ایم. هدفمون اینه که کمکشون کنیم تا بتوانند توان علمیشون را اونقدر بالا ببرند که سری تو سرهای دنیا در بیارن. بر این باوریم که که پیشرفت یک کودک نیازمند بودن و رشد کردن در خانواده‌ای سالم و همدل است. از این رو تلاش کردیم تا به گونه‌ای خانواده‌ها را هم در کنار خود داشته باشیم. هم‌افزا برای رسیدن به این هدف ساخته شد.

هم‌افزا چگونه در رسیدن به هدف به ما کمک می‌کند؟

 • به کمک مادرها و پدرها می‌تونیم آموزش فناوری را به کودکان کم سن و سال‌تر که توانایی کار با کامپیوتر را ندارند، گسترش دهیم.
 • باور داریم که:"عقل سالم در بدن سالم" است. تلاش می‌کنیم راهنمایی‌های ارزشمند برای داشتن خانواده‌‌ای شاد و تندرست در دسترس همگان بگذاریم. مانند شناخت بدن، ورزش، خوراکی‌ها، گشت و گذار در طبیعت و ...
 • امیدواریم بتوانیم در کنار هم با هم اندیشی و هم‌افزایی، بهتر زیستن را از یکدیگر بیاموزیم و برای رشد کودکانمون به کار بگیریم.
 • رشد و تربیت کودکان نیازمند دانش بالا از روانشناسی کودکان و روانشناسی خانواده هست. تلاش می‌کنیم زمینه بهره‌مندی از دانش کارشناسان این حوزه را فراهم کنیم.

چگونه با هم‌افزا همراه شویم؟

 • اگه دوست دارید که تجربه‌های با ارزش خود را در دسترس دیگران هم بگذارید، در هم‌افزا با روش‌های زیر این کار را می‌توانید انجام دهید:
  1. نوشتن کامنت زیر نوشته‌های دیگران
  2. نوشتن یا گذاشتن صدا، فیلم و ... در بخش نوشته‌های شما یا در بخش آموزش
  3. ساخت کتاب آموزشی و گذاشتن در بخش کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی
 • اگه دنبال راهنمایی گرفتن و یادگیری هستید، به این بخش‌ها سر بزنید:
  1. در بخش آموزش: کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی، فیلم آموزش، کتاب‌های صوتی
  2. در بخش نوشته‌های شما در دسته‌بندی‌ها گوناگون
  3. در بخش‌انجمن‌ها هم نوشته‌های دیگران را ببیند و هم پرسش‌های خودتون را بگذارید.
  4. در بخش وبینار که در زمان از پیش تعیین شده به صورت زنده برگزار خواهد شد می‌توانید با پرسش و پاسخ راهنمایی بگیرید
Back to top button
Close